پارسینا سرویس: نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی در کرج
تعمیر در محل با استفاده از قطعات اورجینال بهمراه ضمانت خدمات

علت چشمک زدن صفحه نمایش یخچال سامسونگ چیست؟

علت چشمک زدن صفحه نمایش یخچال سامسونگ چیست؟ رایج ترین مشکلاتی که باعث چشمک زدن صفحه نمایش یخچال سامسونگ می شوند چه خطاهایی هستند؟ با خواندن این مقاله جواب سوالات خود را بیابید.

یخچال فریزر سامسونگ دارای یک صفحه نمایش با لامپ LED می باشد که به سیستم عیب یابی خودکار مجهز است. در صورتی که خطایی در یخچال ایجاد شود و سیستم عیب یابی آن را شناسایی کند، در صفحه نمایش ارور نشان داده می شود. به محض اینکه یخچال فریزر سامسونگ به برق متصل و روشن شود سیستم عیب یابی خودکار نیز فعال شده و سنسورها و عملکرد یخچال را بررسی می کند.

اگر صفحه نمایش یخچال سامسونگ شما چشمک می زند یا خطوط افقی کوتاه بر روی آن نمایش داده می شود، بیانگر وجود یک خطا در داخل یخچال می باشد. خطوط نمایش داده شده در صفحه نمایش نوع ارور را بیان می کند و شما را در جهت پیدا کردن خطا موجود در یخچال سامسونگ راهنمایی خواهد کرد. در این مقاله از پارسینا سرویس دلایل چشمک زدن صفحه نمایش یخچال سامسونگ معرفی و شما را با راه حل های آن آشنا خواهیم ساخت. پس در ادامه با ما همراه باشید.

دلایل چشمک زدن صفحه نمایش یخچال سامسونگ

در این قسمت یک لیست از ارورهایی که باعث چشمک زدن صفحه نمایش یخچال سامسونگ می شود را در اختیار شما قرار می دهیم. توجه داشته باشید که این لیست از دفترچه راهنمای یخچال فریزر سامسونگ استخراج شده است. از جمله دلایلی که باعث چشمک زدن صفحه نمایشگر یخچال سامسونگ می شود شامل:

  • اگر دمای یخچال فریزر سامسونگ به سرعت بالا رود صفحه نمایش دستگاه شروع به چشمک زدن خواهد کرد. اما به محض اینکه دمای یخچال به حالت عادی برسد چراغ چشمک زن خاموش خواهد شد.
  • اگر یخچال فریزر سامسونگ ریست شود، صفحه نمایش شروع به چشمک زدن می کند و تا زمانی که دمای یخچالی به حالت عادی نرسد خاموش نخواهد شد.
  • از جمله دلایل اصلی که باعث روشن شدن چراغ چشمک زن صفحه نمایش می شود این است که در سیستم خنک کاری یا مدار برفک زدایی دچار خرابی شده است.
  • از دیگر علت هایی که باعث چشمک زدن صفحه نمایش یخچال فریزر سامسونگ می شود، وجود مشکل یا خطا در قسمت فریزر دستگاه است.

در صورت مشاهده هر کدام از این خطاها در یخچال فریزر سامسونگ خود شما می توانید با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در کرج پارسینا سرویس تماس حاصل فرمایید تا در کوتاه ترین زمان مشکل را برطرف نمایند.

جه خطاهایی باعث چشمک زدن صفحه نمایش یخچال سامسونگ می شود؟

در این بخش یک لیست کامل از خطاهای موجود در صفحه نمایش سامسونگ را به شما معرفی می کنیم. پس همچنان با ما همراه باشید.

سنسور یخ ساز

از جمله خطاهایی که باعث چشمک زدن صفحه نمایشگر یخچال سامسونگ می شود، سنسور یخ ساز می باشد. زمانی این ارور در صفحه نمایش یخچال فریزر سامسونگ نمایش داده می شود که دمای سنسور یخ ساز بیشتر از ۱۵۰ درجه سانتی گراد یا کمتر از ۵۸- درجه سانتی گرا باشد. علت این امر به دلیل قطع اتصال یا شکسته شدن سنسور یخ ساز، قطع جریان برق یا اتصالات کوتاه می باشد.

سنسور برفک زدایی

اگر دمای سنسور یخچال بیشتر از ۱۵۰ درجه سانتی گراد و کمتر از ۵۸- درجه سانتی گراد باشد، خطا در صفحه نمایشگر سامسونگ ظاهر خواهد شد. دلایل این خطا به ترتیب شامل شکسته شدن سنسور یخچال، قطع اتصالات سنسور یخچال، قطع جریان برق و خرابی سوکت حسگر سیستم برفک زدایی یخچال فریزر است.

فن یخچال

از دیگر خطاهایی که منجر به چشمک زدن صفحه نمایش یخچال سامسونگ می شود، خطا مربوط به فن یخچال است. اگر موتور یخچال فریزر سامسونگ قادر به دریافت سیگنال های G و F نباشد این خطا ظاهر خواهد شد. علت این امر خرابی موتور فن یخچال فریزر، خرابی اتصالات سیم مربوط به سیگنال فیدبک و قطعی مدار و جریان برق است.

سنسور یخچال فریزر

اگر دمای دریافت شده توسط سنسور یخچال فریزر بیشتر از ۱۵۰ درجه سانتی گراد و کمتر از ۵۸- درجه سانتی گراد باشد، این خطا در صفحه نمایشگر یخچال فریزر سامسونگ نمایش داده خواهد شد. از جمله دلایلی که باعث این خطا می شود می توان به خرابی سوکت حسگر یخچال فریزر، خرابی سنسور یخچال، قطعی برق و خرابی اتصالات اشاره کرد.

سنسور محفظه جادویی

سنسور محفظه جادویی می باشد. این محفظه در یخچال فریزر سامسونگ به صورت هوشمند قابلیت تنظیم دما را دارد و دارای ویژگی های منحصر به فرد خود می باشد. در ادامه با برخی از این ویژگی های آشنا خواهید شد:

  • خنک کردن انواع نوشیدنی ها در ۱ الی ۲ ساعت
  • برفک زدایی بین ۴ الی ۱۲ ساعت
  • نگهداری مواد پروتئینی به طور موقت در دمای صفر درجه سانتی گراد
  • نگهداری انواع سبزیجات در دمای ۳ درجه سانتی گراد
  • انجماد مواد غذایی در دمای ۵- درجه سانتی گراد

اگر دمای حس شده توسط سنسور محفظه جادویی بیشتر از ۱۵۰ درجه سانتی گراد و کمتر از ۵۸- درجه سانتی گراد باشد این خطا در صفحه نمایش یخچال ظاهر می شود. از جمله دلایلی که منجر به ایجاد این خطا می شود شامل خرابی سوکت سنسور محفظه جادویی، خرابی سنسور، قطعی برق و اتصالات کوتاه می باشد.

سنسور هوای خروجی

از دیگر ارورهایی که در صفحه نمایشگر یخچال فریزر سامسونگ ایجاد می شود، سنسور هوای خروجی است. این ارور به دلیل خرابی سوکت سنسور هوا، مشکل در سنسور خروجی هوا و قطعی اتصالات و مدار برق ایجاد می شود.

تعمیرات لوازم خانگی پارسینا سرویس در کرج

پارسینا سرویس یک تعمیرگاه حرفه ای در تعمیرات انواع یخچال می باشد. این تعمیرگاه دارای افراد متخصص و حرفه ای است که با تکیه بر دانش حرفه ای و مهارت خود سعی دارند مشکل یخچال شما را در کوتاه ترین زمان ممکن حل کنند. اگر ساکن شهر کرج هستید و یخچال شما نیاز به تعمیر دارد شما می توانید با مرکز تعمیرات یخچال در کرج پارسینا سرویس تماس حاصل کنید تا در کمترین زمان ممکن نیروی متخصص خود را به محل شما اعزام کنند و مشکل را بررسی و حل نمایند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس