پارسینا سرویس: نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی در کرج
تعمیر در محل با استفاده از قطعات اورجینال بهمراه ضمانت خدمات
تعمیرات جاروبرقی در کرج

نمایندگی تعمیر جاروبرقی در کرج در محل شما

اگر ساکن استان البرز هستید و در تعمیر جاروبرقی خود دچار مشکل شده ­اید، حتما دنبال نزدیکترین و بهترین تعمیرگاه لوازم خانگی می­گردید. تعمیرگاه پارسینا سرویس کرج یک تعمیرگاه مجهز برای تعمیر انواع جاروبرقی در سراسر کرج با امکان سرویس در محل می­باشد.

در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارسینا سرویس کرج، هم امکان تعمیر در منزل و همینطور تعمیر در تعمیرگاه وجود دارد و در کمتر از دو ساعت نیروهای متخصص به محل اعزام شده و مشکل شما را رفع می­کنند. این تعمیرگاه به داشتن ارزان­ترین و بهترین خدمات، نیروهای متخصص و با تجربه و سرویس دهی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته مشهور است.

مزایای تعمیرات جاروبرقی در کرج توسط پارسینا سرویس

نیروهای مشغول به کار در پارسینا سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در کرج دارای تجربه و تبحر کافی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی هستند و با داشتن اطلاعات کافی و معتبر در رابطه با قطعات به کار رفته، آماده ارائه بهترین خدمات می باشند.

تعمیرگاه پارسینا سرویس بعنوان مرکز تخصصی و مجاز تعمیرات جاروبرقی در کرج در خدمات پس از فروش خود ضمانت ۶ ماهه بعد از تعمیر جاروبرقی را به شما می­دهد.

تعمیرگاه مجاز جاروبرقی در کرج

مشکلات متداول و رایج در تعمیرات جاروبرقی در کرج

 داشتن اطلاعات در رابطه با خرابی­های رایج در جاروبرقی­ها باعث تخمین هزینه ­های تعمیر و بهبود در نگه­داری آن می شود. در این قسمت به مشکلات رایج در جاروبرقی­های خانگی می­پردازیم.

 • آیا جاروبرقی شما مکش خوبی ندارد؟

عدم مکش مناسب در جاروبرقی به چند دلیل است. ممکن است کیسه جاروبرقی پر شده باشد و یا در مسیر لوله و خرطومی و یا برس مانع وجود داشته باشد؛ پس ابتدا این چند مورد را چک کنید. گاهی فیلتر جاروبرقی کثیف شده و باعث عدم مکش می­شود که در این صورت فیلتر را تمیز کرده و اگر دارای خرابی یا شکستگی بود، ناچار به تعویض آن هستید. بهتر است فیلتر اگزوز را هم چک کنید که فاقد خرابی باشد. دلیل اصلی عدم مکش جاروبرقی نیم سوز شدن موتور آن است که در آن صورت نیاز به تعمیرکار متخصص تعمیر جاروبرقی در کرج می­باشد.

 • آیا جاروبرقی شما صدای ناهنجار و زننده­ای دارد؟

علت اول صدای ناهنجار به وجود مانع در راه خرطوم و لوله است که در صورت رفع انسداد، صدا به راحتی حذف می­شود. دلیل دیگر خرابی پروانه، بلبرینگ و یا بوش جاروبرقی است که نیاز به تعویض دارد. برای رفع این مشکل می­توانید به نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی در کرج مانند پارسینا سرویس مراجعه کنید.

 • آیا جاروبرقی شما به طور ناگهانی خاموش می شود؟

برای این مشکل دلایل پیش پا افتاده­ای مانند قطعی سیم جاروبرقی، اتصالی در دکمه خاموش و روشن و خرابی سیم جمع کن باشد؛ اگر پس از بررسی این احتمالات مشکل شما رفع نشد به احتمال زیاد موتور جاروبرقی سوخته است. پر بودن کیسه جاروبرقی و رفتن آب به داخل آن نیز باعث خاموش شدن ناگهانی می­شود.

برخی از جاروبرقی­ ها دارای سنسور گرما هستند که مانع بالا رفتن بیش از حد دمای آن شده تا از سوختن موتور جلوگیری کنند. زمانی که مانع در خرطومی وجود داشته باشد و یا جاروبرقی به مدت زیادی استفاده شده باشد، این سنسور به طور خودکار جاروبرقی را خاموش می­کند. تکنسین­های شاغل در مرکز تعمیرات جاروبرقی در کرج پارسینا سرویس همگی مسلط به این مشکلات و نحوه صحیح برخورد با آنان هستند.

 • آیا بوی سوختگی از جاروبرقی شما بلند می شود؟

بلند شدن بوی سوختگی عمدتا به دلیل خرابی تسمه جاروبرقی است. ابتدا چک کنید که مانعی در جاروبرقی وجود نداشته باشد، چون وجود مانع باعث عدم کار کردن درست تسمه و در نهایت به مشام رسیدن بوی لاستیک سوخته می­شود. به طور کلی هر انسدادی در هر کدام از قطعات باعث فشار به موتور شده و امکان سوختگی آن را دارد.گاهی سیم کشی جاروبرقی دچار مشکل شده و در برخی موارد فرسودگی بلبرینگ آن باعث سوختگی موتور می شود.

اگر جاروبرقی شما دارای هر کدام از مشکلات فوق است بهتر است سری به نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی در کرج پارسینا سرویس بزنید.

تعمیر تخصصی جاروبرقی در کرج توسط تعمیرکار حرفه ای

نگه­داری و استفاده صحیح از جاروبرقی

با رعایت کردن نکاتی هرچند کوچک می­توانید عمر جاروبرقی خود را بیشتر کرده و هزینه مربوط به تعمیر آن را در جیب خود نگه دارید. در ادامه برخی باید­ها و نباید­ها در استفاده درست از جاروبرقی را گوشزد می­کنیم.

باید­ها:

 • از خالی بودن کیسه جاروبرقی قبل از شروع به کار اطمینان حاصل فرمایید.
 • کیسه مناسب با جاروبرقی خود را تهیه کنید و مطمئن شوید که کیسه را به درستی جا زده­اید.
 • فیلترهای هوا را هر چند ماه یکبار تمیز کنید. با توجه به دستورالعمل نگهداری از جارو آن را یا بشویید و یا با ضربه زدن ذرات غبار را تخلیه نمایید.
 • هر از چند گاهی تسمه جاروبرقی را چک کنید که فرسوده یا باریک نشده باشد و سر جای خود محکم باشد.

در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارسینا سرویس کرج خرید قطعات اورجینال و اصل برای تعویض به عهده خود نمایندگی می­باشد و مشتری فقط هزینه را پرداخت می­نماید.

نباید­ها:

 • از جارو کردن تکه­های شیشه بزرگ خودداری کنید. این تکه ­ها ممکن است کیسه جاروبرقی را پاره کرده و یا داخل خرطومی جارو و دیگر قسمت­ها را خراش دهد و باعث خرابی شود.
 • از جارو کردن ذرات غبار بسیار ریز یا گرده سمباده و گچ خودداری کنید. به دلیل اینکه این ذرات بسیار ریز باعث انسداد فیلتر جارو شده و گردوخاک را به هوا برمی­گرداند.
 • اگر سیم جارو برقی شما کوتاه است آن را به هیچ عنوان نکشید و از پریز نزدیک­تر و یا سیم رابط استفاده کنید. مطمئن شوید که سیم پشت سر شما کشیده نمی­شود و روی زمین قرار دارد.
 • از گرم شدن بیش از حد جاروبرقی جلوگیری کنید. استفاده از جاروبرقی به مدت طولانی باعث داغ شدن آن و فشار به موتور می­شود. اگر احساس کردید جارو در حال داغ شدن است چند دقیقه آن را خاموش کرده و استراحت دهید؛ پس از خنک شدن می­توانید به کار خود ادامه دهید.

برند و مدل دستگاه شما هرچی که باشه مهم نیست، همین الان می توانید برای دریافت خدمات تعمیرات جاروبرقی در کرج و استان البرز با تعمیرگاه تخصصی پارسینا سرویس تماس حاصل نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس