پارسینا سرویس: نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی در کرج
تعمیر در محل با استفاده از قطعات اورجینال بهمراه ضمانت خدمات
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در کرج

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در کرج

اگر ساکن استان البرز هستید و در تعمیر جاروبرقی سامسونگ خود دچار مشکل شده­ اید، حتما دنبال نزدیکترین و بهترین تعمیرگاه لوازم خانگی می­گردید. مرکز مجاز تعمیرات لوازم خانگی پارسینا سرویس کرج یک تعمیرگاه مجهز برای تعمیر انواع جاروبرقی می­باشد و نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در کرج می باشد.

در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ پارسینا سرویس کرج، هم امکان تعمیر در منزل و همینطور تعمیر در تعمیرگاه وجود دارد و در کمتر از دو ساعت نیروهای متخصص به محل اعزام شده و مشکل شما را رفع می­کنند. این تعمیرگاه به داشتن بهترین خدمات، نیروهای متخصص و با تجربه و سرویس دهی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته مشهور است.

مزایای تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در کرج توسط پارسینا سرویس

برند سامسونگ یکی از معتبر ترین برندهای جهان است و صد درصد نمایندگی­ های آن در سراسر دنیا از معتبر ترین­ها هستند؛ پس نگران تعمیرات جاروبرقی خود نباشید. نیروهای مشغول به کار در تعمیرگاه مجاز پارسینا سرویس بعنوان نمایندگی سامسونگ در کرج دارای تجربه و تبحر کافی در زمینه تعمیرات جاروبرقی سامسونگ هستند و با داشتن اطلاعات کافی و معتبر در رابطه با قطعات به کار رفته، آماده ارائه بهترین خدمات می باشند.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ در کرج درون بسته خدمات پس از فروش خود ضمانت ۶ ماهه بعد از تعمیر جاروبرقی را به شما می­دهد.

تعمیرگاه مجاز جاروبرقی سامسونگ در کرج

مشکلات متداول و رایج در تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در کرج

 داشتن اطلاعات در رابطه با خرابی­ های رایج در جاروبرقی ­ها باعث تخمین هزینه­ های تعمیر و بهبود در نگه­داری آن می شود. در این قسمت به مشکلات رایج در جاروبرقی­ های سامسونگ می­پردازیم.

 • آیا جاروبرقی شما مکش خوبی ندارد؟

عدم مکش مناسب در جاروبرقی به چند دلیل است. ممکن است کیسه جاروبرقی پر شده باشد و یا در مسیر لوله و خرطومی و یا برس مانع وجود داشته باشد؛ پس ابتدا این چند مورد را چک کنید. گاهی فیلتر جاروبرقی کثیف شده و باعث عدم مکش می­شود که در این صورت فیلتر را تمیز کرده و اگر دارای خرابی یا شکستگی بود، ناچار به تعویض آن هستید. بهتر است فیلتر اگزوز را هم چک کنید که فاقد خرابی باشد. دلیل اصلی عدم مکش جاروبرقی نیم سوز شدن موتور آن است که در آن صورت نیاز به تعمیرکار متخصص تعمیر جاروبرقی سامسونگ در کرج می­باشد.

 • آیا جاروبرقی شما صدای ناهنجار و زننده­ای دارد؟

علت اول صدای ناهنجار به وجود مانع در راه خرطوم و لوله است که در صورت رفع انسداد، صدا به راحتی حذف می­شود. دلیل دیگر خرابی پروانه، بلبرینگ و یا بوش جاروبرقی است که نیاز به تعویض دارد. برای رفع این مشکل می­توانید به تعمیرگاه مجاز پارسینا سرویس، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در کرج مراجعه کنید.

 • آیا جاروبرقی شما به طور ناگهانی خاموش می شود؟

برای این مشکل دلایل پیش پا افتاده­ای مانند قطعی سیم جاروبرقی، اتصالی در دکمه خاموش و روشن و خرابی سیم جمع کن باشد؛ اگر پس از بررسی این احتمالات مشکل شما رفع نشد به احتمال زیاد موتور جاروبرقی سوخته است. پر بودن کیسه جاروبرقی و رفتن آب به داخل آن نیز باعث خاموش شدن ناگهانی می­شود.

برخی از جاروبرقی­ها دارای سنسور گرما هستند که مانع بالا رفتن بیش از حد دمای آن شده تا از سوختن موتور جلوگیری کنند. زمانی که مانع در خرطومی وجود داشته باشد و یا جاروبرقی به مدت زیادی استفاده شده باشد، این سنسور به طور خودکار جاروبرقی را خاموش می­کند. تکنسین­های شاغل در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در کرج همگی مسلط به این مشکلات و نحوه صحیح برخورد با آنان هستند.

 • آیا بوی سوختگی از جاروبرقی شما بلند می شود؟

بلند شدن بوی سوختگی عمدتا به دلیل خرابی تسمه جاروبرقی است. ابتدا چک کنید که مانعی در جاروبرقی وجود نداشته باشد، چون وجود مانع باعث عدم کار کردن درست تسمه و در نهایت به مشام رسیدن بوی لاستیک سوخته می­شود. به طور کلی هر انسدادی در هر کدام از قطعات باعث فشار به موتور شده و امکان سوختگی آن را دارد.گاهی سیم کشی جاروبرقی دچار مشکل شده و در برخی موارد فرسودگی بلبرینگ آن باعث سوختگی موتور می شود.

اگر جاروبرقی شما دارای هر کدام از مشکلات فوق است بهتر است سری به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ پارسینا سرویس کرج بزنید.

تعمیر تخصصی جاروبرقی سامسونگ در کرج توسط تعمیرکار حرفه ای

نگه­داری و استفاده صحیح از جاروبرقی سامسونگ

با رعایت کردن نکاتی هرچند کوچک می­توانید عمر جاروبرقی سامسونگ خود را بیشتر کرده و هزینه مربوط به تعمیر آن را در جیب خود نگه دارید. در ادامه برخی باید­ها و نباید­ها در استفاده درست از جاروبرقی را گوشزد می­کنیم.

باید­ها:

 • از خالی بودن کیسه جاروبرقی قبل از شروع به کار اطمینان حاصل فرمایید.
 • کیسه مناسب با جاروبرقی سامسونگ خود را تهیه کنید و مطمئن شوید که کیسه را به درستی جا زده ­اید.
 • فیلترهای هوا را هر چند ماه یکبار تمیز کنید. با توجه به دستورالعمل نگهداری از جارو آن را یا بشویید و یا با ضربه زدن ذرات غبار را تخلیه نمایید.
 • هر از چند گاهی تسمه جاروبرقی را چک کنید که فرسوده یا باریک نشده باشد و سر جای خود محکم باشد.

در پارسینا سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در کرج خرید قطعات اورجینال و اصل برای تعویض به عهده خود نمایندگی می­باشد و مشتری فقط هزینه را پرداخت می­نماید.

نباید­ها:

 • از جارو کردن تکه ­های شیشه بزرگ خودداری کنید. این تکه ­ها ممکن است کیسه جاروبرقی را پاره کرده و یا داخل خرطومی جارو و دیگر قسمت­ها را خراش دهد و باعث خرابی شود.
 • از جارو کردن ذرات غبار بسیار ریز یا گرده سمباده و گچ خودداری کنید. به دلیل اینکه این ذرات بسیار ریز باعث انسداد فیلتر جارو شده و گردوخاک را به هوا برمی­گرداند.
 • اگر سیم جارو برقی سامسونگ شما کوتاه است آن را به هیچ عنوان نکشید و از پریز نزدیک­تر و یا سیم رابط استفاده کنید. مطمئن شوید که سیم پشت سر شما کشیده نمی­شود و روی زمین قرار دارد.
 • از گرم شدن بیش از حد جاروبرقی جلوگیری کنید. استفاده از جاروبرقی سامسونگ و هر برند دیگری به مدت طولانی باعث داغ شدن آن و فشار به موتور می­شود. اگر احساس کردید جارو در حال داغ شدن است چند دقیقه آن را خاموش کرده و استراحت دهید؛ پس از خنک شدن می­توانید به کار خود ادامه دهید.

همین الان می توانید برای دریافت خدمات تعمیرات جاروبرقی در کرج و استان البرز با تعمیرگاه تخصصی پارسینا سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در کرج تماس حاصل نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس